MYYNTIJOHTAJA
ASIANTUNTIJA Teppo Kemppainen2016

Teppo Kemppainen
Myyntijohtaja

Puh: 040 547 1000
teppo.kemppainen@sievi.com

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ
Markku Heikkila 2014

Markku Heikkilä
Myyntipäällikkö

Puh: 0400 669 200
markku.heikkila@sievi.com

AVAINASIAKASPÄÄLLIKKÖ
Asiantuntija Timo Westersund 3

Timo Westersund
Avainasiakaspäällikkö

Puh: 0400 669 206
timo.westersund@sievi.com

POHJANMAA JA KESKI-SUOMI
Pentti Siermala 2014 Alue I

Pentti Siermala
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 0400 669 201
pentti.siermala@sievi.com

KAAKKOIS-SUOMI JA ITÄ-SUOMI
Janne Jarvela 2014 Alue II

Janne Järvelä
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 0400 669 202
janne.jarvela@sievi.com

VARSINAIS-SUOMI JA SATAKUNTA
Asiantuntija Petri Paukkunen 2017 Alue III

Petri Paukkunen
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 0400 669 203
petri.paukkunen@sievi.com

POHJOIS-SUOMI JA SAVO
Matti Niemela 2014 Alue IV

Matti Niemelä
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 040 5166 981
matti.niemela@sievi.com

UUSIMAA
Jukka Uuksulainen 2014 Alue VI

Jukka Uuksulainen
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 0400 669 209
jukka.uuksulainen@sievi.com

PIRKANMAA JA HÄME
Virpi Nurminen 2014 Alue VIII

Virpi Nurminen
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 0400 669 205
virpi.nurminen@sievi.com

POHJOIS-SUOMI
Asiantuntija Esko Lapinoja Alue paalliikko pohjoissuomi

Esko Lapinoja
Aluepäällikkö
Vapaa-ajan jalkineet

Puh: 0400 669 204
esko.lapinoja@sievi.com

ETELÄ-SUOMI
Asiantuntija Henry Kolin Alue paalliikko Etelasuomi

Henry Kolin
Aluepäällikkö
Vapaa-ajan jalkineet

Puh: 0400 669 208
henry.kolin@sievi.com

VIENTI (LÄNSI)
Asiantuntijat Niina Sillanpaa

Niina Sillanpää
Viennin aluepäällikkö

Tel: +358 40 588 9596
niina.sillanpaa@sievi.com

VIENTI (VENÄJÄ, EESTI, LATVIA, LIETTUA)
Asiantuntija Anne Kantola

Anne Kantola

Tel: +358 44 488 1280
anne.kantola@sievi.com

Asiakaspalautukset

Puh: 044 4881 321
asiakaspalautukset@sievi.com

Vaihde/neuvonta

Puh: 08-48811
info@sievi.com