MYYNTIPÄÄLLIKKÖ
markku

Markku Heikkilä
Myyntipäällikkö

Puh: 0400 669 200
markku.heikkila@sievi.com

AVAINASIAKASPÄÄLLIKKÖ
timo

Timo Westersund
Avainasiakaspäällikkö

Puh: 0400 669 206
timo.westersund@sievi.com

POHJANMAA JA KESKI-SUOMI
pentti POHJANMAA JA KESKI SUOMI pieni

Pentti Siermala
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 0400 669 201
pentti.siermala@sievi.com

KAAKKOIS-SUOMI JA ITÄ-SUOMI
janne KAAKKOIS SUOMI JA ITA SUOMI pieni2

Janne Järvelä
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 0400 669 202
janne.jarvela@sievi.com

VARSINAIS-SUOMI JA SATAKUNTA
petri VARSINAIS SUOMI JA SATAKUNTA pieni

Petri Paukkunen
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 0400 669 203
petri.paukkunen@sievi.com

POHJOIS-SUOMI JA POHJOIS-SAVO
matti POHJOIS SUOMI JA SAVO pieni3

Matti Niemelä
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 040 5166 981
matti.niemela@sievi.com

UUSIMAA
jukka UUSIMAA pieni2

Jukka Uuksulainen
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 0400 669 209
jukka.uuksulainen@sievi.com

UUSIMAA
mikko2 UUSIMAA pieni3

Mikko Mattila
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 044 488 1121
mikko.mattila@sievi.com

PIRKANMAA JA HÄME
virpi PIRKANMAA JA HAME pieni

Virpi Nurminen
Aluepäällikkö
Turva -ja ammattijalkineet

Puh: 0400 669 205
virpi.nurminen@sievi.com

POHJOIS-SUOMI
Asiantuntija Esko Lapinoja Alue paalliikko pohjoissuomi

Esko Lapinoja
Aluepäällikkö
Vapaa-ajan jalkineet

Puh: 0400 669 204
esko.lapinoja@sievi.com

ETELÄ-SUOMI
Asiantuntija Henry Kolin Alue paalliikko Etelasuomi

Henry Kolin
Aluepäällikkö
Vapaa-ajan jalkineet

Puh: 0400 669 208
henry.kolin@sievi.com

MYYNTIJOHTAJA
teppo

Teppo Kemppainen
Myyntijohtaja

Puh: 040 547 1000
teppo.kemppainen@sievi.com

VIENTI (LÄNSI)
niina

Niina Sillanpää
Viennin aluepäällikkö

Tel: +358 40 588 9596
niina.sillanpaa@sievi.com

VIENTI (VENÄJÄ, EESTI, LATVIA, LIETTUA)
Asiantuntija Anne Kantola

Anne Kantola

Tel: +358 44 488 1280
anne.kantola@sievi.com

Asiakaspalautukset

Puh: 044 4881 321
asiakaspalautukset@sievi.com

Vaihde/neuvonta

Puh: 08-48811
info@sievi.com